Projelerimiz VE BLOG

YAPTIĞIMIZ İŞLERDEN BAZI KESİTLER VE KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ:

Bağcılar'da kamera ile kaçak tespiti firması olarak senelerdir hizmet vermekteyiz. Sizlere yaptığımız işlemleri bu yazımızda adım adım paylaşıyor olacağız.

Geçmişte su kaçakları bulmak oldukça zordu. Her yeri kırarak kaçak tespiti yapılıyordu. Ancak günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kamera ile kaçak su tespiti artık mümkün.
Bağcılar'da kaçak su tespitini kamera ile yapan bir firmaya ihtiyacınız varsa bizlerle iletişime geçebilirisiniz.

Yılmaz su tesisatı olarak Bağcılar'da kamera ile su kaçağı bulma işlemini evinizde veya işletmenizde hiç bir yeri kırmadan gerçekleştiriyoruz.

 Su kaçağı tespiti yapılırken iki yöntem izlenmektedir.

Bunlardan birinicisi;

Kamera ile su kaçağı bulmadır. Bu işlemde kızılötesi ışınlarla duvar içindeki veya beton altındaki suyun hareketini tespit ederek farklı noktalara dokunmadan su kaçağını tespit ediyoruz. Bağcılar'da su kaçağı tespitinde en iyi kızılötesi kameraya sahip firmalardan biri olarak kısa süre içerisinde kaçak noktasını belirliyoruz. Daha sonrasında kaçak su tespit edilen noktayı fazla olmayacak şekilde kırıyor ve tamirini yapıyoruz.

İkinisi ise;

Kameralı yöntemin dışında dinleme cihazı ile gerçekleştirilen yöntemdir. Bu yöntemde ise kulaklılar ile tesisatın geçtiği noktalar veya tüm alandan gelen suyun kaynağı tespit edilmeye çalışılır. Su kaçağı noktası tespit edildikten sonra ise alana çok fazla zarar vermeden kırarak tamiri gerçekleştirilir.